Peamisyon Hakkında

Merhaba arkadaşlar,

Paemisyon android ve iosta uygulamamızı indiren veya abone olan kullanıcılara deneme sınavı yaptırmak için oluşturulmuştur.

Paemisyon Deneme Sınavları

 

  1. Deneme sınavları belli bir saatte başlar ve sonlanır.Sınav günleri ve saatleri ile ilgili ayrıca bildirim göndereceğiz.
  2. Sınav başlamadan önce sisteme kayıt olun. Kayıt işleminde ayrıca onay aranmayacaktır.
  3. Sınavı bitir butonuna bastığınızda verileriniz kaydedilir ve sınava tekrar çözebilmeniz mümkün değildir. Onun için yeterli süreniz olduğundan emin olun.
  4. Deneme ile ilgili sorulara sadece sınava giren kişi erişebilir.
  5. Deneme sınavına katılan kişi bir daha aynı denemeye katılamaz.
  6. Canlı sınav ekranını 2 farklı şekilde yapabiliyoruz. 1.si sonuçları sınav anında gör: bu kısımda butona tıkladığınız anda sorunun cevabını görebilirsiniz ve bir daha işaretlediğiniz seçeneği değiştiremezsiniz. 2.si cevapları sınav sonucunda gör : bu kısımda ise cevapları işaretlersiniz en alt tarafta testi bitir dediğinizde doğru ve yanlışlarınızı görebilirsiniz.
  7. Deneme sınavının bitiminde Lider sıralaması yapılır. Bu alanda kaç doğru kaç yanlış ve girenler arasında ki sıralamanızı görebilirsiniz.
  8. Genel Lider Sıralamasında bütün girdiğiniz denemelerde elde ettiğiniz toplam puanı ve genel sıralamanızı takip edebilirsiniz.
  9. Kullanıcı profili kısmında girdiğiniz sınav ile ilgili istatistiki bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca daha önce katılmış olduğunuz denemelere de bu alandan erişebilir ve zaman içinde gelişiminizi takip edebilirsiniz.
  10. İletişim sayfasından bizlere ulaşabilir bizlere görüş ve önerilerinizi aktarabilirsiniz.
logo
Şifremi Unuttum
logo
logo
logo

HATA !

Cevapları kontrol edebilmek için lütfen önce Testi Bitir butonuna basıp testinizi tamamlayınız.